IMG_20180707_104438 1

O NAS

Majestic Boards zostało stworzone przez grupę młodych ludzi, chcących połączyć swoją pasję z pracą, która przyczyni się do rozpropagowania alternatywnego środka transportu jakim jest                      ELEKTRYCZNY LONGBOARD.

IMG_20160630_131402 1

NASZE PIERWSZE ELEKTRYCZNE DESKI

Jako longboardziści znający najważniejsze aspekty przyjemnej jazdy na longboardzie, stworzyliśmy pierwszą serię elektrycznych wersji na podstawie zamówionych podzespołów.

M1 1

PIERWSZY PROJEKT

Kolejną serię postanowiliśmy stworzyć wg własnego projektu oraz autorskich rozwiązań, które pozwolą na stworzenie produktu spełniającego najwyższe wymagania.

dldmeofoclggplpih

PRODUKCJA W POLSCE

Znając już wszystkie aspekty użytkowe elektrycznego longboardu, jego wady oraz zalety postanowiliśmy stworzyć poprawiony produkt w 100% według naszego własnego pomysłu i wyprodukować go w naszym kraju.

HAN

PIERWSZY PROTOTYP

Budowa pierwszego prototypu trwała 6 miesięcy. Jednym z największych wyzwań było stworzenie traków spełniających nasze wymagania dotyczące skrętności longboardu, który osiąga wysokie prędkości oraz dostosowanie ich do wymiany kół na wersję terenową.

HAND 1

RĘCZNA OBRÓBKA

Przetapialiśmy aluminium, budowaliśmy formy oraz stopniowo udoskonalaliśmy prototyp. Obecnie jesteśmy drugą firmą na świecie umożliwiającą zmianę kół z Poliuretanowych (PU) na terenowe (All Terrain) oraz pierwszą firmą, która wprowadziła do produkcji swoje traki o unikalnej konstrukcji umożliwiające bardzo dobrą kontrolę nad deską nawet przy dużych prędkościach.

elektryczna deskorolka, elektryczna deska, elektryczny longboard, longboard elektryczny, elektryczna deskorolka, elektryczna deska, deska z pilotem, deska z silnikiem, deska na pilot, longboard elektryczna, longboard z silnikiem, longboard na pilot

WSZYSTKO SCHOWANE W DECKU

Znając od podszewki problemy związane z odstającymi pokrywami baterii umieszczonymi pod deckiem, postanowiliśmy całą elektronikę umieścić w decku. Zyskaliśmy przy tym na wodoodporności deski, designie oraz oczywiście zminimalizowaliśmy awaryjność pokryw baterii.

38824954_1314184275380333_772228299412733952_n

UPGRADE’Y

Jako polski producent nieustannie wprowadzamy upgrade’y do naszych autorskich produktów, które są dostępne dla naszych obecnych klientów. Nie potrzeba kupować nowego modelu deski, aby mieć dostęp do niemalże wszystkich nowości.
Nasi obecni klienci do tej pory mogli ulepszyć swoje deski m.in. o nowy pilot LCD, usprawniony system hamowania, trucki wykonane metodą CNC oraz większe koła poliuretanowe 97 mm.

IMG_3329

JEDNA DESKA – WIELE MOŻLIWOŚCI 

Nie musisz od razu kupować najdroższego modelu naszego elektrycznego longboardu. Kupując nasz model ONE (PU) z czasem dodać do niej zestaw kół terenowych lub upgradeować ją do wersji z dwoma silnikami PRO.

Możliwości transformacji desek:
ONE (PU) → ONE (AT) → ONE (PU+AT)
PRO (PU) → PRO (AT) → PRO (PU+AT)

ONE → PRO → PRO +

IMG 6495

A teraz….. Kolejki do testów ! 🙂 

Jeśli chcesz być z nami na bieżąco -> obserwuj nas na Facebooku i Instagramie.