elektryczna deskorolka, elektryczna deska, elektryczny longboard, longboard elektryczny, elektryczna deskorolka, elektryczna deska, deska z pilotem, deska z silnikiem, deska na pilot, longboard elektryczna, longboard z silnikiem, longboard na pilot
opinie

See others

opinion

Przeczytaj co piszą o nas obecni użytkownicy desek 

opinie
  • “Mega pozytywne wrażenia! Kontakt wzorowy, dostałem rzeczowe odpowiedzi na wszystkie moje pytania – bez żadnej ściemy marketingowej.

    Decha jeździ bezbłędnie. Mam ją miesiąc i przejechałem ok 100km łącznie – służy mi jako środek transportu do pracy. Spisuje się rewelacyjnie.
    Mimo że jeszcze jest trochę zimno to i tak wolę marznąć byleby jeździć na niej 

  • “To może najpierw o samej desce – Street Surfer II (97PU). Mega fajna sprawa, podoba mi się wszystko (zasięg, jakość wykonania, prędkość, konstrukcja, wzornictwo) poza starym pilotem, na szczęście na horyzoncie jest już nowy .

    A teraz o Majestic Boards – bardzo fajni ludzie, którzy wierzą w swoje produkty i bardzo im zależy na tym, żeby ich użytkownik był zadowolony. Ekspresowy serwis deski – mistrzostwo świata. Polecam tego allegrowicza!”

  • “Miałem okazję poznać twórców tej dechy i wreszcie się na niej przejechać. Jest GENIALNA !!! Kawał dobrej roboty, decha bardzo dobrze się zbiera, jest cicha a przede wszystkim bardzo stabilna i przewidywalna ! Bardzo wiele usprawnień i rozwiązań, które przegapili twórcy konkurencji. Super deska ! Ja niestety w momencie zakupu ze względu na małą ilość materiałów na temat tej deski zdecydowałem się na evolve gt bamboo, lecz po wczorajszym spotkaniu wiem, że niebawem będzie ona musiała ustąpić miejsca Majestic-owi  Naprawdę REWELACJA !”

unnamed 1

ANDRZEJ WRONA –  Mistrz Polski i Świata,  reprezentant Polski w piłce siatkowej 😎  Ambasador Olimpiad Specjalnych

unnamed 1 1

KAROL KŁOS – Mistrz Polski i Świata, reprezentant Polski w piłce siatkowej 🙌 😊

elektryczna deskorolka, elektryczna deska, elektryczny longboard, longboard elektryczny, elektryczna deskorolka, elektryczna deska, deska z pilotem, deska z silnikiem, deska na pilot, longboard elektryczna, longboard z silnikiem, longboard na pilot

Kamil Syprzakreprezentant Polski w piłce ręcznej 🙌 zawodnik FC Barcelona Lassa

opinie

Our team

Zespół Majestic Borads to przede wszystkim zespół pasjonatów, którzy na myśl o jeździe na desce cieszą się jak dzieci z czekoladowego lizaka.

Przed rozpoczęciem pracy nad Majestic Boards jeździliśmy na tradycyjnych longboardach. Wizja przeniesienia swojej pasji na szersze grono społeczeństwa i umożliwienie przyjemnego, szybkiego przemieszczania się po mieście na elektrycznych longboardach tchnęła w nas misję stworzenia produktu spełniające wszelkie wymagania jakie stawia na deski miejska dżungla.

Nasz finalny produkt powstał dzięki wspólnej wizji, ciężkiej pracy i pasji jaką w nią wkładamy. Te wszystkie rzeczy najlepiej widać po odpakowaniu i wyciągnięciu dechy Majestic  pudła 😉

opinie
opinie

Majestic boards

birth

Na początku powstał pomysł stworzenia deski, która spełni

najśmielsze oczekiwania. I oto jesteśmy ! Mamy ostateczny,

idealny produkt I jedynie czego potrzebujemy to CIEBIE 🙂

Dołącz do naszej społeczności I czerp przyjemność z

jazdy na Majestic elektrycznym longboardzie.

Make your life Majestic I … po prostu serfuj po miejskiej dżungli!

opinie